O nás

stavebne-stroje-hitachiFirma bola založená v roku 1999 ako Austro Diesel so zameraním na predaj stavebnej a poľnohospodárskej techniky. V roku 2003 sa spoločnosť rozdelila na Austro Slovakia so zameraním na stavebné stroje a Austro Diesel si ponechala predaj poľnohospodárskych strojov. Know-how priniesol do firmy rakúsky partner s bohatými skúsenosťami na tamojšom trhu. Postupne časom sme sa transformovali na modernú spoločnosť, ktorá uspokojuje požiadavky zákazníkov po celom Slovensku. Dôležitý bod v našej histórii je založenie a prevádzka servisných stredísk. Je jednoduché predať stroj, avšak oveľa ťažšie je zdieľať so zákazníkom jeho potreby pri používaní stroja. Rozhodnutie poskytovať servis vnímame spätne ako kľúčové.

Napovedajú to skúsenosti našich zákazníkov, ktorí sú pod tlakom termínov a dodávka náhradných dielov zo zahraničia ich zbytočne oberala o vzácny čas. Viac na tému servis nájdete na príslušnej podstránke. Svojim zákazníkom dôrazne odporúčame používanie originálnych náhradných dielov. Neoriginálne diely sa opotrebúvajú skôr a spôsobujú neplánované odstávky strojov. Takéto problémy sa Vám môžu vyskytnúť pri neoriginálnych náhradných dieloch a nesprávnych pravidelných údržbách. Ako príklad uvedieme zlé filtračné vložky (nahradzované inými výrobcami) môžu spôsobiť poškodenie púzdier, hriadeľov, ozubených kolies či lamiel a práve tieto diely sú pre činnosť stroja veľmi dôležité.

V súčastnosti sa zaoberáme hlavne predajom a servisom strojov značky HITACHI, ktorá je špičkou vo svojom odbore, o čom by mohol hovoriť nejeden spokojný majiteľ. Značka HITACHI má bohaté portfólio produktov, z ktorého základné informácie nájdete na našich stránkach.

Okrem toho sme na Slovensku distribútorom stavebných strojov a mechanizmov značiek Terex a. Produktové portfólio firiem sme prefiltrovali podľa požiadaviek trhu. Práve vďaka tomu sme využili to najlepšie a vznikla kombinácia výhodná pre všetkých. Kvalitatívne sú nami ponúkané značky špička vo svojom odbore, o čom by mohol hovoriť nejeden spokojný majiteľ. Na našu stránku sme dali hlavný prúd výrobkov, čo ale neznamená, že nedokážeme zabezpečiť aj iné výrobky. Taktiež na požiadavku zákazníka dodávame príslušenstvo k rýpadlám značky Globram.

Stačí sa na nás obrátiť s požiadavkou a ostatné nechajte na nás. Vieme Vám pomôcť s financovaním prostredníctvom partnerov v rámci slovenských bánk. Pre svojich zákazníkov sme tu 24 hodín denne. Všetky podmienky sme prispôsobili v prospech zákazníka. Dnešná situácia na trhu nahráva firmám, ktoré ponúkajú kvalitné služby – čo najrýchlejšie a čo najspoľahlivejšie. A preto sme tu mi s našimi stavebnými strojmi , ktoré Vám Vašu pracovnú činnosť uľahčia a skvalitnia.

Nezabúdajte, stroje hýbu svetom a čo sa týka strojov, v tom sme experti my!